WoW University skiria stipendijas !

Kartu su rėmėjais WoW University skiria stipendijas labiausiai pažeidžiamoms moterų grupėms. Tai moterys, kurioms dažnai tenka užgniaužti savo norą tobulėti dėl nuo jų nepriklausančių aplinkybių.

„Ateities įgūdžių kursas“, dėstomas internete, leidžia pasiekti ir regionuose gyvenančias moteris, gauti šiuo metu labiausiai reikalingus ateities įgūdžius, tokius kaip lengvas problemų sprendimas, kūrybiškumas, efektyvi komunikacija, galimybių intelektas, greitas įdėjų realizavimas ir gebėjimą pamatyti bei atskleisti savo talentus ir stiprybes. Visų šių įgūdžių moko geriausi šalies ekspertai, lektoriai ir kūrybininkai, kurie patys perteikiamas žinias taiko praktikoje kiekvieną dieną. Kurso metu įgaunami realūs įgūdžiai yra lengvai pritaikomi tiek veikloje, tiek asmeniniame gyvenime.

Kursas yra unikalus net tik tuo, jog suteikia naujausias žinias ir įgūdžius, bet ir moterims dažnai trūkstamą bendruomenės palaikymą, padeda megzti naujas pažintis, gauti įkvėpimo ir stiprybės. Tai jų galimybė pabėgti nuo socialinės izoliacijos, atrasti naujų ateities perspektyvų ir saviraiškos formų.

Ateities įgūdžių kursas“ vyksta 13 savaičių, nuo kovo 23 iki birželio 20 d. Kursą dėsto net 17 geriausių šalies ekspertų. Kurso metu studentės gauna net 11 unikalaus turinio paskaitų; 11 podcastų; 4 gyvas klausimų – atsakymų sesijas su kurso mentoriais; 2 meditacijų audio įrašus. Šį semestrą kursas buvo atnaujintas ir į kurso programą įtraukti 4 iššūkiai, kurie padės dar legviau ir greičiau išsiugdyti trokštamus įgūdžius.

Daugiau apie patį kursą rasite čia – https://www.wowuniversity.org/ateities-igudziu-kursas-pavasaris-2021/

Jei norėtumėte dalyvauti kurse NEMOKAMAI, kviečiame siųsti savo motyvacinį laišką el.paštu orinta@wowuniversity.org

mums, kodėl norėtumėte studijuoti, kaip galvojate, kokį pokytį šis kursas padėtų jums įgyvendinti ir kaip praturtintų jūsų veiklą ar asmeninį gyvenimą iki 2021 03 26 d.