Antrą Kalėdų dieną vilniečiai kviečiami pabėgioti

15592042_10206162368853157_317178995_n

Antrą Šv. Kalėdų dieną visi vilniečiai kviečiami jungtis prie socialinio saugumo akcijos „Būk matomas“ palaikymo, ir sudalyvauti „ARMYDAY naktiniame bėgime“. Bėgimo startas ir finišas bus  Katedros aikštėje.

Bėgimo tikslas – prabėgti Vilniaus tamsiomis gatvėmis taip, kad net juodžiausioje tamsoje kiekvienas bėgikas būtų MATOMAS ir PASTEBĖTAS. Taip pat kartu pasportuoti bei sveikai ir smagiai praleisti laiką. Tuo pačiu atkreipti visuomenės dėmesį į socialinės saugumo akcijos “Būk Matomas” reikšmingumą, ir surinkti lėšų šiai akcijai paremti.

Renginys bus kupinas ne tik gero fizinio azarto, bet netikėtų staigmenų, kokias gali pateikti tiktai nindzės, todėl būkite matomi ir budrūs. 

Užsiregistruoti į bėgimą galima jau dabar, tad nesnauskite ir padarykite tai iš karto J  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdrpFhRrfTxI-CthzSDYUpNUOXNsIhMrmjHg0Qk18YWtwf8qg/viewform?c=0&w=1

Bėgimo nugalėtojui – prizas: DVIRATIS

Bėgimas tamsoje bus ne tik puiki atrakcija bei geras būdas pasportuoti po ilgo pasisėdėjimo prie kalėdinės eglutės. 5 km distancijos nugalėtojui organizatoriai įteiks fantastišką dviratį, kurį įsteigė akcijos “Būk Matomas” mecenatas  „ARMYDAY“. „Palaikome šią puikią “Būk Matomas” akciją, nes tokios iniciatyvos yra reikalingos ir sveikintinos. Pėstieji yra eismo dalis, o mes – vairuotojai, tą labai pastebime, ypač tada, kai pėstieji išnyra tamsoje lyg šešėliai. Mūsų įsteigtas prizas – dviratis– tai tik simbolinė Šv. Kalėdų dovana. Kaip sakoma – roges ruošk vasarą, o dviračius – žiemą“ – teigė ARMYDAY vadovas Mindaugas Pocius.

Bėgs ir dideli ir maži

ARMYDAY bėgimas tamsoje skiriamas ir vaikams ir suaugusiems. Vaikai galės dalyvauti  vaikų sprinte, kurį 2 pirmieji įveikę vaikai – berniukas ir mergaitė – bus apdovanoti šviesą atspindinčiomis kuprinėmis, kurias įsteigė naują prekinį ženklą „NESHKIS“ sukūrusi daugiavaikė mama. „Augindama vaikus supratau, kad atšvaitų niekada nebus per daug, taip gimė ir naujas produktas – kuprinės, šviečiančios tamsoje“ – pasakoja prizų steigėja Gabija Vanagė.

 Suaugę bėgs 5 km distanciją. Visas bėgimas bus unikalus tuo, jog bėgikai turės kuo labiau apsiatšvaituoti, nes kartais bėgs absoliučioje tamsoje. Visiems dalyviams siūloma turėti bent kokius šviesos šaltinius, o taip pat kuo išradingiau pasipuošti atšvaitais. Originaliausių ir labiausiai apsiatšvaitavusių taip pat laukia kalnas dovanų.

3000 pėsčiųjų jau spindi

Socialinė akcija „Būk matomas“ jau penktus metus vykdanti savo misiją ir nemokamai atšvaituojanti mokinukus, šiais metais prasidėjo lapkritį ir  jau aplankė per 15 mokymo įstaigų Vilniuje bei Šalčininkuose, ko pasekoje kau suatšvaituota virš 3000 pėsčiųjų. Prie šios akcijos aktyviai jungėsi Vilniaus bei Šalčininkų visuomenės sveikatos biurai. Jų dėka buvo aplankytos ne tik mokyklos, bet ir poliklinikos, dienos centrai, bendruomenių namai. Akcija tęsis iki kovo mėn. pabaigos ir planuoja aplankyti Kauno  bei Šiaulių regionus. Tad jei atsiras norinčių prisidėti – iniciatyva visada labai laukiama.