Vasaros stovykla „Pabėgusios vienuolės legenda Antalieptėjė“ 2020

Svajonių stovykla – tai projektas, gimęs dar  2013 metais.
Kasmet Daugiavaikių šeimų asociacija pakviečia gausias šeimas, o taip pat ir visas kitas šeimas, patikėti savo vaikus „Svajonių stovyklai“.
2020 metais stovykla vyko Antalieptėje, liepos mėn. 12-25 dienomis. Buvo suorganizuotos 2 pamainos, kuriose iš viso dalyvavo 50 vaikų iš visos Lietuvos.

Stovyklos tematika buvo pasirinkta specializuotai, kadangi gyvenome įstabiame Antalieptės basųjų karmelitų vienuolyne, tai ir visa stovyklos idėja nusikėlė i senus laikus, kuomet vienuolynas dar veikė.

Viso stovyklos laiko metu buvo didelis dėmesys skiriamas vaikų ištvermei, vyko ilgi ir trumpesni žygiai po Antalieptės apylinkes, sportiniai žaidimai tarp komandų, orientacinės varžybos, vadovų teismas ir t.t.
Šios stovyklos stiprioji pusė buvo nuostabus vadovų kolektyvas, kurio dėka vaikai jautėsi ypatingai gerai ir emociškai stabiliai. Aktyvios veiklos ir puikiai parengtos programos dėka stovyklos laikas prabėgo tarsi viena diena.
Stovykloje lankėsi svečiai su edukacinėmis programomis:
– Agnė Aleškevičienė su muilo gamybos dirbtuvėmis „Muilo istorijos“
– Niko Amirgulašvili – Lietuvos kartvelas, nukeliavęs pėsčiomis 2000 km nuo Vilniaus iki Tbilisi. Ir būtent su juo šiandieną vaikai žygiavo į žygį Šavašos pažintiniu taku.
– Rasa Jauniškienė pravedė paskaitą apie saugų internetą: kokios grėsmės slypi anapus ekrano.

Stovykla iš dalies buvo finansuojama iš SPORTO RĖMIMO FONDO lėšų.