Svajonių stovykla 2019

Svajonių stovykla – tai projektas, gimęs dar  2013 metais.
Kasmet Daugiavaikių šeimų asociacija pakviečia gausias šeimas, o taip pat ir visas kitas šeimas, patikėti savo vaikus „Svajonių stovyklai“.  Kiekvienais metais šį stovykla savo jauonuosius stovyklautojus nstebina vis nauja stovyklos tematika, vis kitastovyklavietės lokacija ir vis nauju požiūriu į poilsį.

2019 metai. Stovykla „Atgal į gamtą“ ir „Svajonės pildosi Karklėje“


Stovykla „Atgal į gamtą“ vyko liepos mėn. 12-18 ir 19-25 dienomis Ignalinos raj. esančioje sodyboje „Toli“, ant Raibenio ežero kranto. Tai stovykla, kurioje buvo pamirštas įprastinis civilizuotas gyvenimas ir patogumai. Vaikai gyveno palapinėse, maudėsi lauko duše, ėjo į gausybę žygių po apylinkes, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose apie gamtą, ekologiją bei aplinkosaugą.
Stovykloje per abi pamainas sudalyvavo net 50 vaikų iš visos lietuvos. Organizatoriams talkino 10 savanorių – studentų, bei abiturientų.

 

Svajonės pildosi Karklėje“ vyko rugpjūčio mėn. 06-12 Karklės SOS vaikų poilsiavietėje, prie Baltijos jūros. Čia vaikai mėgavosi sveiku joduotu oru, sportavo, dalyvavo specialioje psichologinėje programoje „Padrąsinimų diena“, daug sportavo ir žinoma kiekvieną dieną maudėsi Baltijos jūroje. Stovykloje dalyvavo net 50 vaikų iš visos Lietuvos.

 

Stovykla iš dalies buvo finansuojama iš SPORTO RĖMIMO FONDO lėšų.