Vilniaus AKROPOLYJE atšvaitai kiekvienam

Spalio 27 d. Vilniaus AKROPOLIO lankytojai netikėtai pakliuvo į renginį keistu pavadinimu “Ir vikas sotus, ir avis sveika”. Prie Džiaugsmo įėjimo visus pasitiko muzikos garsai bei nosį kuteno viliojantis košės kvapas. Scenoje dainavę jaunieji atlikėjai Liepa, Meda ir Nojus atkreipė kiekvieno pro šalį ęjusiojo dėmesį.

Kas gi ten vyko? Kodėl buvo kviečiama vaišintis ARMYDAY koše? Kodėl būtent šį savaitgalį?

Apie renginį pasakojo šios akcijos sumanytoja Jurgita Pocienė. “Šis renginys, tai paramos akcijai “Būk matomas” iniciatyva. Nuo šios dienos, kuomet tamsaus paros laiko vis daugiau ir daugiau, kiekvieną savaitgalį Vilniaus AKROPOLYJE ne tik rinksime aukas akcijai “Būk matomas” paremti, o kaip žinia tai daroma unikaliu būdu: praeiviai vaišinami ARMYDAY koše ir kviečiami paaukoti kilniam tikslui, bet ir bus dedami atšvaitai specialiu termo būdu tiesiogiai ant striukių, paltų ir t.t. Esame dėkingi AKROPOLIO vadovybei, kad jie priėmė po savo sparnu šią mūsų akciją. Tikiuosi, kad ši iniciatyva palies dar daugiau žmonių, bus uždėta dar daugiau atšvaitų, ir apsaugota dar daugiau pėsčiųjų tamsiuoju metų laiku.”

Nuo spalio 27 d. socialinė saugumo akcija „Būk matomas“ kiekvieną savaitgalį lauks norinčiųjų užsidėti atšvaitus Vilniaus AKROPOLYJE, prie 3 Džiaugsmo įėjimo.

Akcija „Būk matomas“ gyvuoja jau 6-tą sezoną. Tai Daugiavaikių šeimų asociacijos MES iniciatyva, kurios dėka kasmet aplankoma daugiau nei 50 mokyklų ir apatšvaituojama viršs 10 000 mokinių.