ŠEIMOS DIENA pražygiavo per Vilnių

ŠEIMA – ką ji reiškia kiekvienam iš mūsų? TĖVAS, MAMA, VAIKAI, SENELIAI…
Tai mūsų pagrindas, šaknys, stiprybė.
Nors kiekvienas iš mūsų gimstame po vieną, bet ŠEIMA mums padeda pasijausti tvirtais ir nevienišais.
Jau 4-tą kartą  Daugiavaikių šeimų asociacija MES, kartu su pagrindiniu rėmėju ir partneriu ARMYDAY surengė tradicines šeimų eitynes Vilniaus Gedimino prospektu. Renginį pradėjo Katedros aikštėje susirinkę vaikai, pasipuošę „Balionų karalių“ padovanotais balionais. Skambant Krašto Apsaugos  Ministerijos orkestro maršams, vaikai šoko improvizuotą šokį, kviesdami prisijungti ir žiūrovus. Per visą Gedimino prospektą eisena pripildė miestą ne tik smagių maršo garsų bet ir linksmo vaikų klegesio. Eisenoje dalyvavo visi, kuriems ŠEIMA – pagrindinė ir svarbiausia vertybė.

Eisena žygiavo iki pat Seimo ir čia, Nepriklausomybės aikštėje, įvyko „2017 METŲ ŠEIMOS“ apdovanojimai. Šiais metais konkurse dalyvavo 9 šeimos iš visos Lietuvos. O daugiausia balsų ir aplinkinių palaikymo susilaukė Silickų šeima, auginanti 3 berniukus.

„Silickų penketas- tėtis Viktoras, mama Elena ir trys sūnūs Demjanas, Eidenas ir Domilis.
Pabėgę iš miesto šurmulio, mėgaujamės gyvenimu kaime čia esama ramybę, laisvę ir gamtos artumu. Ir jau neįsivaizduojame gyvenimo kitaip.
Džiaugiamės nevaržomu laiku žaidimams ir būvimu kartu. Vėl tikime stebuklais, ir su nekantrumu laukiame metų švenčių.
Priminė vaikai, kaip reikia džiaugtis įprastais mums jau tapusiais dalykais: šviečiančia saulę, riedančiu traukiniu ar vaivorykšte….
Ir mūsų namuose nėra laiko liūdėti, ir beveik niekad nebūna tylu:) Mes džiaugiamės namais pilnais gyvybės ir meilės. Mes visad sakom MYLIU ir prireikus ATSIPRAŠAU.
Tik dėl jų norime būti geresniais žmonėmis, ir teisingai juos išauklėti. Nes mes jiems tarsi super herojai, kurie bučiniu numalšina skausmą, apkabinimu nuramina, išvaiko tamsoje esančias pabaisas ir jie visad yra ir jaučiasi saugūs ir mylimi.
Nors ir rodos jie tokie mažuliukai , bet mumyse pakeitę daug…
Kasdien mes visi augame ir mokomės būti geresniais, ir gerumu dalintis su aplinkiniais.“

Visos šeimos buvo apdovanotos rėmėjų įsteigtais prizais UAB „Paliūtis“ guminiais botais  bei Sulčių baro „Burbuliukas“ kvietimais atsigaivinti šviežiais sulčių kokteiliais. Į finalą patekusios 3 šeimos taip pat džiaugėsi BIODERMA dovanomis, žurnalo „Tavo vaikas“ prenumerata bei skaniaisiais Thierry kepyklos tortais.

Renginio akimirkos čia: https://www.facebook.com/pg/asociacijaMes/photos/?tab=album&album_id=1358567687563619