Penktadienio vakarą Vilniuje švytėjo „Matomi žmonės“

 

 

2017 m. spalio mėn. 20 d. 18 val. 30 min. akcijos „Būk matomas“ organizatoriai  visus vilniečius pakvietė dalyvauti eisenoje tamsoje „Matomas žmogus“, kuri nuspalvino visą Gedimino prospektą.

Visi, eisenos dalyviai turėjo pasirūpinti, kad būtų kuo labiau matomi tamsoje  (pasipuošti švieselėmis, atšvaitais ir t.t.) . Tad eisenoje dalyvavusių mokyklų vaikai (Verkių mokykla- daugiafunkcis centras ir Vilniaus Simono Konarskio mokykla) žibėjo tarsi kalėdinės eglutės. Džiugu, kad į eiseną mokinukai atsinešė ir savo sukurtas žviečiančias skulptūtas – MATOMUS ŽMONES.

Eisena pajudėjo nuo Vilniaus Nepriklausomybės aikštės lygiai 18 30, ir pasiekus Katedros aikštę išsiliejo į įspūdingą ugnies šou bei jau žinomų žvaigždžių ir dar kylančių žvaigždučių koncertą.

Šventę puošė nuostabus ugnies pasirodymas, kuris prasidėjo 19 00 Katedros aikštėje, priešais Gedimino paminklą. Jį atliko „Grupė 13“ – saujelė žmonių, degančių aistra ugniai. Kiekvienas komandos žmogus – atskiras pasaulis, tačiau visus vienija bendra meilė šokiui ir liepsnai. Jauni, veržlūs, entuziastingi ir nenuspėjami, kaip ugnis.

Šventinę nuotaiką kurstė ir abejingų nepaliko daugelyje Lietuvos muzikinių projektų dalyvavęs dainininkas Aleksandras Dirmantas, o taip pat klausytojai išgirdo jaunas ir dar tik savo karjerą pradedančias daininkes: Liepą Vasiliauskaitę ir  Agnę Burbulienę .

Daugiau foto akimirkų, užfiksuotų fotografo Kęstučio Urbono čia:
https://www.facebook.com/pg/akcijabukmatomas/photos/?tab=album&album_id=1572680812788730

Šis penktadienio vakarą nušviečiantis renginys – tai  akcijos “Būk matomas” startas,  po kurio vėl bus lankomos Lietuvos mokyklos ir NEMOKAMAI tvirtinami atšvaitai ant vaikų drabužių. Šią akciją jau šeštus metus organizuoja Daugiavaikių šeimų asociacija MES. Kasmet akcijos komanda aplanko dagiau nei 50 mokyklų ir apatšvaituoja virš 10 000 mokinių.

Socialinė saugumo akcijos „Būk matomas“ organizatoriai – Daugiavaikių šeimų asociacija MES, kreipiasi į įmones, verslo atstovus bei visus geros valios žmones su prašymu, prisidėti prie šios iniciatyvos ir paremti šį prasmingą projektą. Paremti galima tiesioginiu banko pervedimu: Daugiavaikių šeimų asociacija „MES“
Sąskaitos numeris: LT127300010132855696 AB SWEDBANK, Banko kodas: 73000